Gdzie jest najlepsza pizzeria w Lublinie? Pizza tylko w Napoleońskiej

Sprawdź nasze menu i zamów online

Nie bez przyczyny najlepsza pizzeria w Bronowicach ma w logo jednego z największych polityków i militarnych strategów XIX-wiecznej Francji. A zatem, jeśli pizzeria w pobliżu Bronowic, to tylko pizzeria Napoleońska, która już od roku 1998 zaprasza wszystkich mieszkańców Lublina i okolic.

Oryginalna włoska pizza w Lublinie? Teraz także w Bronowicach!

W lokalu Napoleońska nic nie jest przypadkowe. Jeśli spodziewacie się nudnej w smaku i kalorycznej pizzy, niczym w amerykańskiej sieciowej jadłodajni, to przygotujcie się na moment pozytywnego zdziwienia. W Napoleońskiej pizza jest taka, jak oryginalna pizza z Włoch południowych - podana na cienkim, chrupiącym, pszennym cieście ze starannie dobranymi dodatkami od producentów lokalnych lub sprowadzonymi bezpośrednio ze słonecznej Italii. O wyjątkowości tego obecnie międzynarodowego dania decyduje, bowiem słońce zaklęte we włoskich pomidorach oraz świetnej jakości mąka pszenna.

Jeśli szukasz pizzerii w pobliżu dzielnicy Bronowice, to tylko Napoleońska na telefon i z dostawą do klienta

Nie musicie się już martwić, czy pizzeria z drugiego końca Lublina przyjmie Wasze zamówienie i – co ważniejsze – jak długo będziecie na jedzenie oczekiwać. Nasza Pizzeria Napoleońska dowozi swą przepyszną, oryginalną włoską pizzę także na dzielnice Bronowice. Możecie ją zamówić online lub telefonicznie, a Napoleońska oferuje najbardziej dogodną dla Was dostawę. W tych niespokojnych i pełnych niepewności czasach, gdy prawie każdy z nas ma obawy, przed wzmożonym kontaktem społecznym, rezerwacja online i bezpieczny dowóz do klienta, to najlepsza droga zamawiania posiłków z miejskich restauracji.

Pizzeria Napoleońska - to nie tylko pizza!

Napoleońska zaprasza także na przepyszną włoską kawę oraz desery domowej roboty. Dla tych, którzy liczą na lekki posiłek lub chwilowo chcą odpocząć od pizzy, Napoleońska przygotowała spory wachlarz lekkich i niskokalorycznych sałatek. Mile zaskoczeni będą także sympatycy dań bardziej tradycyjnych – w menu czekają na nich, bowiem dania z drobiu.

Obiady domowe na wynos

 

W naszej ofercie znajdziecie także tradycyjne dania, które idealnie sprawdzą się na obiad. Już nie musisz samodzielnie przygotowywać schabowego, kurczaka lub innego posiłku obiadowego. Wystarczy złożyć zamówienie online, a gorący obiad dostarczymy prosto na Twój stół. Polecamy naszą nowość - Kotlet z piersi kurczaka nadziewany żółtym serem. Zapraszamy do składania zamówień.