Nie wiesz na jaką pizzerię się zdecydować? Wypróbuj nasze nowości z dostawą na śródmieście Lublina

W centrum Lublina znaleźć można nie jedną, nie dwie a całą masę miejsc serwujących pizzę. Każda wyróżnia się innym smakiem i ceną. W naszej pizzerii na pierwszym miejscu stawiamy jakość składników. To one decydują o smaku pizzy. Na tym nie warto oszczędzać. Tylko prawdziwe włoskie składniki zapewniają pizzę na najwyższym możliwym poziomie. Tak jest właśnie u nas! Stale przygotowujemy także akcje promocyjne - chcemy aby każdy klient mógł dobrze zjeść w rozsądnej cenie. Przykładowo za 53 złote masz możliwość zamówić 3 duże Margherity z sosem, serem i trzema dowolnie wybranymi składnikami.

Zamów pizzę lub inne jedzenie na dowóz na śródmieście


Szukając dobrej pizzy w centrum Lublina, warto skorzystać z naszej oferty. Zachęcamy do sprawdzenia naszego menu i złożenia zamówienia. Zapraszamy do Pizzerii Napoleońskiej.

W menu znajdziecie także pyszne zestawy obiadowe

Sprawdzą się idealnie na niedzielny obiad z rodziną lub lunch do pracy. Szczególnie polecamy naszą nowość - Pierś drobiową w panierce sezamowej. To idealna pozycja na smaczny i sycący obiad. W zestawie otrzymacie także frytki i surówkę. Zapraszamy do składania zamówień.